ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

 

II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Kapituła konkursowa Fundacji Rodziny Staraków przyznała grant na realizację projektu w OSSP.

 

 
Z wielką radością spieszymy poinformować, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Wodzisławiu Śląskim jest laureatem drugiej edycji programu grantowego Wena prowadzonego przez Fundację Rodziny Staraków. Kapituła konkursowa doceniła innowacyjność projektu Pani Małgorzaty Bednarczuk-Bukowskiej pt.: „W domu wszystko dobrze – budowanie więzi w rodzinie”, w którym uczniowie będą tworzyć plakaty społeczne z zastosowaniem cyfrowych technik obrazu w połączeniu z tradycyjnymi technikami artystycznymi. Nasza szkoła znalazła się w wąskim gronie dziesięciu szkół artystycznych w Polsce, które otrzymały grant. Dlatego dołożymy starań i mamy nadzieję, że nasze plakaty dotrą do jak najszerszego grona odbiorców i choć trochę przyczynimy się do zmiany świata na lepsze. Realizacja projektu przypadła na trudny czas uwarunkowany koniecznością pracy w trybie zdalnym i izolacji, będzie to dla nas wyzwanie i nowe doświadczenie, dzięki któremu będziemy mogli spojrzeć innym okiem na temat związany z relacjami i komunikacją w domu. Uczniowie OSSP to już weterani w naszej szkole, bo mają za sobą 4 i 5 lat nauki w szkole artystycznej. Uzbrojeni w doświadczenie i kreatywność zdziałać cuda. Nie możemy się doczekać efektów realizacji. Tymczasem zapraszamy do obserwowania etapów realizacji projektu na stronie naszej szkoły.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok