ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

ZSP w Wodzisławiu Śl.

Kapituła konkursowa Fundacji Rodziny Staraków przyznała grant na realizację projektu w OSSP.

 

 
Z wielką radością spieszymy poinformować, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Wodzisławiu Śląskim jest laureatem drugiej edycji programu grantowego Wena prowadzonego przez Fundację Rodziny Staraków. Kapituła konkursowa doceniła innowacyjność projektu Pani Małgorzaty Bednarczuk-Bukowskiej pt.: „W domu wszystko dobrze – budowanie więzi w rodzinie”, w którym uczniowie będą tworzyć plakaty społeczne z zastosowaniem cyfrowych technik obrazu w połączeniu z tradycyjnymi technikami artystycznymi. Nasza szkoła znalazła się w wąskim gronie dziesięciu szkół artystycznych w Polsce, które otrzymały grant. Dlatego dołożymy starań i mamy nadzieję, że nasze plakaty dotrą do jak najszerszego grona odbiorców i choć trochę przyczynimy się do zmiany świata na lepsze. Realizacja projektu przypadła na trudny czas uwarunkowany koniecznością pracy w trybie zdalnym i izolacji, będzie to dla nas wyzwanie i nowe doświadczenie, dzięki któremu będziemy mogli spojrzeć innym okiem na temat związany z relacjami i komunikacją w domu. Uczniowie OSSP to już weterani w naszej szkole, bo mają za sobą 4 i 5 lat nauki w szkole artystycznej. Uzbrojeni w doświadczenie i kreatywność zdziałać cuda. Nie możemy się doczekać efektów realizacji. Tymczasem zapraszamy do obserwowania etapów realizacji projektu na stronie naszej szkoły.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok