ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Egzamin maturalny

Drodzy Maturzyści,

już jutro pierwszy dzień egzaminu maturalnego. Listy zdających w poszczególnych salach są wywieszone na drzwiach sal egzaminacyjnych. Jeśli jeszcze nie wiecie do której sali pójść, wszystkie listy są wywieszone na korytarzu przy sali gimnastycznej. Przyjdźcie do szkoły odpowiednio wcześniej - losowanie miejsc rozpoczyna się już o godzinie 8:15 (dla egzaminu o 9:00) oraz 13:15 (dla egzaminu o 14:00). 

Pamiętajcie zabrać ze sobą dowód osobisty, czarne długopisy, ewentualnie małą butelkę wody mineralnej. Na egzamin z matematyki (7 maja) przynieście również linijkę, cyrkiel i kalkulator prosty.  Przed każdym kolejnym egzaminem sprawdźcie z jakich przyborów pomocniczych wolno Wam korzystać. 

Życzymy łatwych zadań i satysfakcjonujących wyników!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok