ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

ZSP w Wodzisławiu Śl.

Las comidas en Espańa w najbliższy piątek

Hola! 24 kwietnia (najbliższy piątek) o godzinie 8:00 w sali nr 20 odbędą się zajęcia z projektu Ocean Wiedzy i Umiejętności z języka hiszpańskiego pt. Las comidas en Espańa. Zajęcia poprowadzi Zofia Sekuła i David Fernandez. Uczniowie będą mogli spróbować tradycyjnego jedzenia hiszpańskiego.
Zapraszamy!

Szkolny Ośrodek Kariery

Przedstawiciele Szkolnego Ośrodka Kariery, realizujący swoje zadania w ramach programu: Ocean Wiedzy i Umiejętności mają swój dyżur w naszej szkole w środy w godzinach od 13:00 do 16:00, w gabinecie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, a w inne dni tygodnia przyjmują w I LO w Wodzisławiu Śl., w sali nr 49 (I piętro). Szczegółowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kolejny nabór kandydatów do projektu "Ocean wiedzy i umiejętności"

 

kapital  wodzislaw  ue logo 

 

Od 25 sierpnia 2014 r. do 5 września 2014 r. będzie prowadzony kolejny nabór uczniów klas: I, II, III liceów ogólnokształcących do Projektu „Ocean wiedzy i umiejętności" dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...

Ocean Wiedzy i Umiejętności

 

kapital  wodzislaw  ue logo 

 

OGŁASZAMY NABÓR KANDYDATÓW DO PROJEKTU
„OCEAN WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI"

Od 27 marca 2014 r. do 11 kwietnia 2014 r. będzie prowadzony nabór uczniów klas:
I, II, III liceów ogólnokształcących do Projektu „Ocean wiedzy i umiejętności" dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok