ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

ZSP w Wodzisławiu Śl.

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych

Przedmioty ogólnokształcące:

język polski:

mgr Elżbieta Kącka
mgr Dagmara Porembska-Tkocz
mgr Monika Smykała
mgr Katarzyna Stabla
mgr Patrycja Swierczyna
mgr Kamila Szpyra
mgr Tatiana Szulik-Opala

język angielski:

mgr Sonia Brachman
mgr Danuta Cyrulik
mgr Katarzyna Czech-Dobies
mgr Joanna Dziwoki
mgr Karina Irczyk 
mgr Wojciech Komorek
mgr Romana Koszela 
mgr Helena Matys
mgr Joanna Skorupa
mgr Lucyna Strączek
mgr Aurelia Szewieczek
mgr Damian Warchał
mgr Marta Wija

język włoski:

dr Monika Horyśniak

język francuski:

mgr Anna Mruzek

język niemiecki:

mgr Marcin Kapuścik
mgr Jolanta Zygmunt

język hiszpański:

mgr Agnieszka Kurasz
mgr Zofia Sekuła

język rosyjski:

mgr Katarzyna Kolorz

historia/WOS:

mgr Marcin Kapuścik
mgr Marcin Kopczyński
mgr Katarzyna Kubala-Piszcz
mgr Danuta Kubica
dr Renata Matsili
mgr Aleksandra Mrajca
mgr Renata Skalmierska

matematyka:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Agata Figura 
mgr Ludmiła Gacka
mgr Izabela Morgała
mgr Paweł Sosnowski

matematyka nauczana dwujęzycznie:

mgr Paweł Sosnowski

edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Violetta Król
mgr Michał Smuda
mgr Witold Swoboda

edukacja dla bezpieczeństwa nauczana dwujęzycznie:

mgr Joanna Dziwoki

wiedza o kulturze:

mgr Elżbieta Kącka
mgr Dagmara Porembska-Tkocz
mgr Monika Smykała
mgr Katarzyna Stabla
mgr Patrycja Swierczyna
mgr Kamila Szpyra
mgr Tatiana Szulik-Opala
mgr Renata Szymanek

podstawy przedsiębiorczości:

mgr Ewa Dziuk
mgr Agata Figura
mgr Izabela Morgała
mgr Grażyna Tytko

podstawy przedsiębiorczości nauczane dwujęzycznie:

mgr Karina Irczyk

fizyka:

mgr Ewa Dziuk
mgr Tadeusz Winkler

biologia:

mgr Romana Koszela
mgr Violetta Król
mgr Grażyna Tytko

biologia nauczana dwujęzycznie:

mgr Romana Koszela

chemia:

mgr Katarzyna Szałek
mgr Adam Mruzek 

geografia:

mgr Danuta Woźnica

geografia nauczana dwujęzycznie:

mgr Lucyna Strączek 

informatyka:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Adam Mruzek
mgr Agnieszka Rudzka-Gajda
mgr Tadeusz Winkler

religia:

mgr Anna Gasz-Michalska
mgr Małgorzata Mokrosz
ks. Arkadiusz Urbańczyk

wychowanie fizyczne:

mgr Wojciech Nieroda
mgr Sonia Rączka
mgr Krzysztof Skorupa
mgr Michał Smuda
mgr Witold Swoboda

Przedmioty uzupełniające

historia i społeczeństwo:

mgr Marcin Kopczyński
mgr Danuta Kubica
mgr Renata Skalmierska

kultura krajów anglojęzycznych

mgr Lucyna Strączek
mgr Marta Wija

zastosowania matematyki:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Agata Figura
mgr Ludmiła Gacka
mgr Izabela Morgała
mgr Paweł Sosnowski 

zastosowania matematyki nauczane dwujęzycznie:

mgr Paweł Sosnowski

podstawy warsztatu dziennikarskiego:

mgr Dagmara Porembska-Tkocz
mgr Monika Smykała

podstawy biochemii i fizjologii:

mgr Violetta Król
mgr Grażyna Tytko 

chemia analityczna:

mgr Katarzyna Szałek

muzyka:

mgr Beata Robakowska

plastyka:

mgr Agnieszka Kawa

Przedmioty artystyczne

rysunek i malarstwo:

mgr Małgorzata Bednarczuk-Bukowska
mgr Artur Janasik
mgr Grzegorz Mitręga
mgr Katarzyna Wieczorek
mgr Elwira Zembrzuska

specjalność:

mgr Małgorzata Bednarczuk-Bukowska
mgr Katarzyna Folwarczny
mgr Monika Kołodziej-Mrosek
mgr Grzegorz Mitręga
mgr Adam Skrobol

projektowanie:

mgr Małgorzata Bednarczuk-Bukowska
mgr Katarzyna Folwarczny
mgr Monika Kołodziej-Mrosek
mgr Grzegorz Mitręga

rzeźba:

mgr Marta Lach

fotografia i film:

mgr Agnieszka Kawa

historia sztuki:

mgr Marta Lach
mgr Aleksandra Leśniewicz
Wiktoria Materzok
mgr Renata Szymanek

Biblioteka szkolna

mgr Ewa Olejniczak
mgr Beata Robakowska

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok