ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY W II ETAPIE OLIMPIADY "O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Z radością i dumą informujemy, iż trójka uczniów naszej szkoły zakwalifikowała się do drugiego etapu XII Edycji Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH.
Artur Markiel z klasy IIIa przeszedł do II etapu aż z trzech przedmiotów: fizyka, matematyka oraz informatyka.
Marta Kłosek z klasy IIIa zakwalifikowała się do II etapu z matematyki.
Zuzanna Grabarz z klasy IIIa również zakwalifikowała się do II etapu z matematyki.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za pomyślny wynik w kolejnym etapie!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok