ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Wokalny sukces naszych uczniów!!!

28 listopada kolejny raz uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Cantemus". Na deskach radlińskiego MOK-u zaprezentowała się czwórka utalentowanych wokalistów. Wyróżnienie otrzymała Anna Dembowy, trzecie miejsce zajął Piotr Bujnowski a drugie miejsce zajęła Kinga Komarek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok