ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego na stylizację

W ramach obchodów 100-letniej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny na najpiękniejszą i najwierniejszą stylizację lat dwudziestych. Do profesjonalnej sesji przystąpiło wielu uczniów naszej szkoły. Jury w składzie: Agnieszka Kawa – nauczyciel podstaw fotografii i filmu oraz Danuta Kubica – nauczyciel historii, wyłoniło zwycięzców:
I miejsce – Sandra Fojcik – klasa IIILP
II miejsce – Karolina Białecka – klasa IIIOSSP
III miejsce – Anna Matys – klasa IIILP
Jury zdecydowało również o wyróżnieniu stylizacji uczniów: Anny Sładek z klasy IIA LO oraz Miłosza Manisty z klasy ILP.
Gratulujemy i dziękujemy organizatorom za pomysł i przeprowadzenie konkursu, a młodzieży za zaangażowanie. Już dziś zachęcamy do udziału w przyszłym roku szkolnym!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok