ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego na stylizację

W ramach obchodów 100-letniej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny na najpiękniejszą i najwierniejszą stylizację lat dwudziestych. Do profesjonalnej sesji przystąpiło wielu uczniów naszej szkoły. Jury w składzie: Agnieszka Kawa – nauczyciel podstaw fotografii i filmu oraz Danuta Kubica – nauczyciel historii, wyłoniło zwycięzców:
I miejsce – Sandra Fojcik – klasa IIILP
II miejsce – Karolina Białecka – klasa IIIOSSP
III miejsce – Anna Matys – klasa IIILP
Jury zdecydowało również o wyróżnieniu stylizacji uczniów: Anny Sładek z klasy IIA LO oraz Miłosza Manisty z klasy ILP.
Gratulujemy i dziękujemy organizatorom za pomysł i przeprowadzenie konkursu, a młodzieży za zaangażowanie. Już dziś zachęcamy do udziału w przyszłym roku szkolnym!