ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Sto karmników na stulecie niepodległości


Zakończyliśmy projekt „Sto karmników na stulecie niepodległości. Dbamy o wszystkich mieszkańców polski – karmimy wolność", w który zaangażowani byliśmy razem ze Sportową Szkołą Podstawową im. KEN z Radlina. Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Karmniki wręczone przez samorządy uczniowskie przedstawicielom powiatu, miasta oraz wybranym instytucjom na terenie Wodzisławia Śląskiego i Radlina miały przede wszystkim wskazywać na wartości jakimi są wolność i niepodległość. Pomoc ptakom, będącym symbolem wolności, to jednocześnie pomoc bardzo ważnym i ubogacającym życie człowieka mieszkańcom Polski. Dziękujemy za współpracę szkole z Radlina i wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w projekcie.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok