ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Mural Polskiej Niepodległości

mural1

Uczniowie naszego Liceum Plastycznego - Kinga Źrółka, Olimpia Kalawski, Szymon Madejski oraz Daniel Łuckiewicz pod opieką p. Grzegorza Mitręgi wzięli udział w projekcie "Murale Polskiej Niepodległości", organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa".
Tym większa duma nas rozpiera, że w całej Polsce powstanie tylko 10 takich murali :)
Dzieło naszych artystów zostało ocenione jako szczególne, "pod względem koncepcyjnym, projektowym i wykonania". Zachęcamy do obejrzenia relacji na TVP3 Katowice.
Gratulujemy !!!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok