ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Weź udział w konkursie - wygraj lot samolotem

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim do udziału w Konkursie Literacko-Plastycznym, w którym nagrodą jest lot samolotem nad Powiatem Wodzisławskim. 

Uczestnicy mają za zadanie stworzyć plakat wraz z hasłem promującym zdrowy styl życia. Prace konkursowe powinny być wykonane techniką dowolną (np. rysunek, grafika, grafika komputerowa) w formacie A4 lub A3 i złożone w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim w terminie do 28 maja 2018 r. 

Nagroda została przekazana przez Dyrektora Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim.

Szczegóły w regulaminie.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok