ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

„SOLA SCRIPTURA 2017/2018” - uczeń II LO LAUREATEM!

Ogólnopolski Konkurs Biblijny "Sola Scriptura", organizowany przez Wydawnictwo Augustana i Generalnego Wizytatora Nauczania Kościelnego, w bieżącym roku szkolnym dotyczył znajomości Ksiąg; Estery, Daniela i Ezechiela. Finał dowiódł, że laureatem mógł zostać jedynie ten, kto zna dane Księgi niemal na pamięć.
Taką właśnie perfekcyjną znajomością tematu wykazał się Artur Markiel – uczeń klasy drugiej II, który uplasował się w tej edycji na IV miejscu w Polsce. Wspaniały wynik Arturze! Tischner jest z Ciebie dumny!

markiel biblijnysm

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok