ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

ADAMED Smart UP- sukces uczniów TISCHNERA!

adamedADAMED Smart UP to program stypendialny, otwierający możliwości rozwoju przez bezpłatne warsztaty, indywidualną pomoc edukacyjną, a także wsparcie finansowe. Skierowany jest do uczniów wykazujących uzdolnienia w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kilkuetapowej rekrutacji, w której musieli wykazać się wiedzą z zakresu biologii, medycyny, chemii, fizyki, informatyki. Spośród 8724 uczniów Rada Naukowa wyłoniła finałową 100. W ścisłym finale znależli się uczniowie naszej szkoły:
1. Mateusz Kołek (IIIA)
2. Olga Wilk (IIA)
3. Matylda Kołek (IF)
4. Mateusz Lampert z klasy (IF)
5. Łukasz Klon z klasy (IF)
Uczniowie zostali zaproszeni do ostatniego etapu rekrutacyjnego, którym jest rozmowa kwalifikacyjna z przedstawicielami świata nauki. Do programu zostaje zakwalifikowanych 50 uczestników. Jesteśmy dumni, że aż 5 uczniów naszej szkoły jest w finale! Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok