ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

 

II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
  • Matura 2020
  • Matura 2019

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kanadzie - aż 4 naszych w II etapie

Znamy już wyniki I etapu Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych "Discover Canada 2014". Szkolny etap konkursu odbył się 10 grudnia. Do konkursu zgłoszono 1207 uczestników, nasze liceum reprezentowało 6 uczniów.

Do II etapu jury zakwalifikowało tylko 40 uczniów, spośród których aż 4 to uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Wodzisławiu Śląskim! Są to:

  • Marta Turkiewicz - klasa IA, opiekun p. Lucyna Strączek
  • Natalia Hajok - klasa IB, opiekun p. Lucyna Strączek
  • Magdalena Chowaniec - klasa IIB, opiekun p. Karina Irczyk
  • Damian Durczok - klasa IIA, opiekun p. Karina Irczyk

Gratulujemy naszym uczniom!

II etap odbędzie się 28 lutego w Instytucie Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego. Uczestnicy będą pisać test składający się z pytań otwartych oraz esej (600 słów) na jeden z dwunastu ogłoszonych tematów.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok