II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

w Wodzisławiu Śląskim

Współpraca z uczelniami wyższymi

W klasie akademickiej uczniowie są częstymi gośćmi Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie (wykłady, konkursy, dni otwarte, wizyty wykładowców AGH w naszej szkole). Współpracowaliśmy też z Wojskową Akademią Techniczną (nasi uczniowie uczestniczyli w projekcie, dzięki któremu mogli brać udział w konkursach, kołach matematycznych i fizycznych, pracować na platformie e-learningowej, a także wyjeżdżać na wykłady i obóz naukowy). Część naszych uczniów zainteresowana informatyką jeździ też co miesiąc na wykłady do Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

 

Nauka z WAT

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok