ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

 

II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
II Liceum Ogólnokształcące Liceum Sztuk Plastycznych Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych

Przedmioty ogólnokształcące:

język polski:

mgr Elżbieta Kącka
mgr Dagmara Porembska-Tkocz
mgr Monika Smykała
mgr Katarzyna Stabla
mgr Patrycja Swierczyna
mgr Kamila Szpyra
mgr Tatiana Szulik-Opala

język angielski:

mgr Sonia Brachman
mgr Danuta Cyrulik
mgr Katarzyna Czech-Dobies
mgr Joanna Dziwoki
mgr Karina Irczyk 
mgr Wojciech Komorek
mgr Romana Koszela 
mgr Helena Matys
mgr Joanna Skorupa
mgr Lucyna Strączek
mgr Aurelia Szewieczek
mgr Damian Warchał

język włoski:

dr Monika Horyśniak

język francuski:

mgr Anna Mruzek

język niemiecki:

mgr Marcin Kapuścik
mgr Aleksandra Sowada
mgr Jolanta Zygmunt

język hiszpański:

mgr Marcin Falkowski
mgr Agnieszka Kurasz
mgr Mirosław Senejko

język rosyjski:

mgr Katarzyna Kolorz

historia/WOS:

mgr Marcin Kapuścik
mgr Katarzyna Kubala-Piszcz
mgr Danuta Kubica
dr Renata Matsili

matematyka:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Agata Figura 
mgr Ludmiła Gacka
mgr Izabela Morgała
mgr Paweł Sosnowski

matematyka nauczana dwujęzycznie:

mgr Paweł Sosnowski

edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Violetta Król
mgr Michał Smuda
mgr Witold Swoboda

edukacja dla bezpieczeństwa nauczana dwujęzycznie:

mgr Joanna Dziwoki

podstawy przedsiębiorczości:

mgr Ewa Dziuk
mgr Agata Figura
mgr Izabela Morgała
mgr Grażyna Tytko

podstawy przedsiębiorczości nauczane dwujęzycznie:

mgr Karina Irczyk

fizyka:

mgr Ewa Dziuk
mgr Katarzyna Kozłowska
mgr Tadeusz Winkler

biologia:

mgr Romana Koszela
mgr Violetta Król
mgr Grażyna Tytko

biologia nauczana dwujęzycznie:

mgr Romana Koszela

chemia:

mgr Ewa Dziuk
mgr Katarzyna Szałek
mgr Adam Mruzek 

geografia:

mgr Ewelina Niesłańczyk
mgr Danuta Woźnica

geografia nauczana dwujęzycznie:

mgr Lucyna Strączek 

informatyka:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Adam Mruzek
mgr Marcin Paprotny
mgr Agnieszka Rudzka-Gajda

religia:

ks. Jakub Gojny
mgr Anna Gasz-Michalska
mgr Dawid Michalski

wychowanie fizyczne:

mgr Wojciech Nieroda
mgr Sonia Rączka
mgr Krzysztof Skorupa
mgr Michał Smuda
mgr Witold Swoboda

Przedmioty uzupełniające

historia i społeczeństwo:

mgr Katarzyna Kubala-Piszcz
mgr Danuta Kubica

kultura krajów anglojęzycznych

mgr Lucyna Strączek

zastosowania matematyki:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Agata Figura
mgr Ludmiła Gacka
mgr Izabela Morgała
mgr Paweł Sosnowski 

zastosowania matematyki nauczane dwujęzycznie:

mgr Paweł Sosnowski

podstawy warsztatu dziennikarskiego:

mgr Dagmara Porembska-Tkocz
mgr Monika Smykała

podstawy biochemii i fizjologii:

mgr Violetta Król
mgr Grażyna Tytko 

chemia analityczna:

mgr Katarzyna Szałek
mgr Adam Mruzek

muzyka:

mgr Beata Robakowska

plastyka:

mgr Anna Czarnota

Przedmioty artystyczne

rysunek i malarstwo:

mgr Anna Czarnota
mgr Małgorzata Bednarczuk-Bukowska
mgr Artur Janasik

specjalność:

mgr Małgorzata Bednarczuk-Bukowska
mgr Katarzyna Folwarczny
mgr Monika Kołodziej-Mrosek
mgr Grzegorz Mitręga
mgr Adam Skrobol

projektowanie:

mgr Małgorzata Bednarczuk-Bukowska
mgr Katarzyna Folwarczny
mgr Monika Kołodziej-Mrosek
mgr Grzegorz Mitręga

rzeźba:

mgr Marta Lach

fotografia i film:

mgr Agnieszka Kawa

historia sztuki:

mgr Aleksandra Leśniewicz
mgr Renata Szymanek

Biblioteka szkolna

mgr Ewa Olejniczak
mgr Beata Robakowska

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok