ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

Inspirująca wizyta właściciela firmy MC5 w Liceum Sztuk Plastycznych"

mc501Wczoraj tj. 07.03 mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszym Liceum Sztuk Plastycznych pana Krzysztofa Hetmanioka, właściciela firmy MC5 specjalizującej się w projektowaniu kompleksowych koncepcji dla piekarni i kawiarni. Spotkanie z panem Hetmaniokiem było fascynującym spojrzeniem na świat projektowania graficznego i budowania marki.

Pan Krzysztof podzielił się z nami pasją swojej pracy oraz unikalnym podejściem do projektowania, szczególnie w kontekście branży gastronomicznej. Jego firma, MC5, znana jest z tworzenia profesjonalnych brandingów, które nie tylko wizualnie przyciągają uwagę, ale także oddają charakter i wartości klientów.

 W trakcie prezentacji pan Hetmaniok przedstawił nam proces pracy projektantów graficznych nad kompleksowym brandingiem. Podkreślił wagę zrozumienia filozofii i misji klienta, co stanowi klucz do stworzenia spersonalizowanej koncepcji. Przykłady projektów firmy MC5, obejmujące zarówno piekarnie, jak i kawiarnie, były inspirującym dowodem na to, jak istotny jest profesjonalny branding w budowaniu rozpoznawalności i lojalności klientów.

Spotkanie z panem Krzysztofem Hetmaniokiem było nie tylko lekcją z zakresu projektowania graficznego, ale również źródłem motywacji dla naszych uczniów "plastyka". Poznanie praktycznych aspektów pracy w branży, która łączy sztukę z biznesem, otworzyło przed nami nowe perspektywy i inspiracje na przyszłość.

Dziękujemy za cenne spojrzenie na świat projektowania i dzielenie się swoim doświadczeniem z nami. 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok