II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

w Wodzisławiu Śląskim

Ogłoszenie wyników konkursu na wiersz w języku angielskim "Wiersze z szuflady"

Dziś z nieukrywaną radością chcemy podzielić się z Wami niezwykłymi odkryciami, jakie nasze szkolne pióra zgotowały nam w konkursie na wiersz w języku angielskim "Wiersze z szuflady". Wśród fal słów i metafor znaleźliśmy prawdziwe diamenty, które błyskotliwie oddały tematykę miasta.

🥇 Pierwsze Miejsce:

Serdecznie gratulujemy Julii Drobny z klasy 2B za wyjątkowe wiersze, "Searching for home" i "Feeling free", które wyróżniły się nie tylko oryginalnością, ale także głębokim zrozumieniem tematu miasta. Te dzieła to nie tylko opowieść o mieście, to podróż przez emocje i marzenia. Gratulacje!!

🥈 Drugie Miejsce:

Kolejne gratulacje kierujemy w stronę Zuzanny Augustyniak z klasy 4A z wierszem "The urban jungle". Jej wiersz zachwycił jury zarówno pod względem stylistycznym, jak i treściowym. Gratulacje za zaskakujące metafory i głęboki przekaz!

🥉 Trzecie Miejsce:

Na trzecim miejscu z dumą wskazujemy dwie osoby:

- Milenę Mucę z klasy 2A i jej wiersz "the beauty of life", który prezentuje inne spojrzenie na temat miasta. Gratulacje za oryginalność i głębię przekazu!

- Magdę Moskałę z klasy 2B i jej wiersz "The curse". Jej wiersz porwał nas emocjonalnie, pozostawiając trwałe wrażenie. Świetna robota!

Dla wszystkich uczestników: Wasza twórczość była inspirująca, a zadanie wybrania zwycięzców było niezwykle trudne. Dziękujemy za Waszą kreatywność i zaangażowanie!

Zapraszamy do przeczytania wszystkich wierszy, które są wywieszone w naszej szkole, oraz do udziału w przyszłych konkursach.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok