ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

Akcja krwiodawstwa w naszej szkole

8 października pełnoletni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji oddawania krwi.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli się podzielić największym darem jakim mogą - swoją krwią. Serdecznie dziękujemy też gościom, którzy dzięki informacjom o akcji, oddali krew na terenie szkoły.
Akcja została poprzedzona prelekcją poprowadzoną przez Panów: Andrzeja Kinasewicza i Adama Porwoła z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu. Słuchaczami byli uczniowie klas czwartych LO i piątej LSP.
Dziękujemy i zapraszamy na kolejną akcję oddawania krwi w naszej placówce, która planowana jest na przełomie marca i kwietnia roku.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok