ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Erasmus+ 2022-2025

Konkurs na logo projektu - głosowanie!

Erasmus logoZapraszamy do oddania głosu na najciekawsze logo projektu “Generations Cycling for Inclusion and Climate Action. 2022-2025”.

Czternastu uczniów II LO oraz LSP w Wodzisławiu Śląskim wzięło udział w konkursie na najlepszy symbol graficzny projektu Erasmus+ realizowanego przez naszą szkołę.
Z puli przedłożonych prac komisja konkursowa w składzie: dyrektor Wojciech Komorek, Monika Kołodziej-Mrosek, Małgorzata Bednarczuk-Bukowska i Joanna Dziwoki wybrała 6 najlepszych projektów, które przeszły do kolejnego etapu konkursu.
Od czwartku, 9 lutego 2023 można będzie podziwiać prace naszych uczniów jak i inne projekty logo przygotowane przez naszych projektowych partnerów na Instagramie oraz oddać swój głos na te prace, które wydają Wam się najlepsze.

Zapraszamy do głosowania!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok