Strona główna
WYDARZENIA
Pierwszy krok ku studiom prawniczym - spotkanie z sędzią inspiracją dla przyszłych adeptów prawa
WYDARZENIA
Pierwszy krok ku studiom prawniczym - spotkanie z sędzią inspiracją dla przyszłych adeptów prawa30 kwietnia w naszej szkole mieliśmy wyjątkową okazję gościć sędziego Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim, pana Grzegorza Fidykę. Podczas spotkania opowiedział on o odpowiedzialności karnej młodzieży, swojej pracy w sądzie oraz funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości. W wydarzeniu wzięły udział klasy 1a, 2a, 2b, 3b oraz 3f Była to cenna lekcja, która pozwoliła lepiej zrozumieć konsekwencje podejmowanych decyzji oraz realia pracy w zawodzie prawniczym.
Dziękujemy za inspirujące i pouczające spotkanie!