ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

Sukcesy uczniów

Do finału! Nasze badmintonistki znów w elicie województwa

Na początku grudnia odbył się wojewódzki finał Licealiady w badmintonie — ostatni, czwarty etap emocjonujących rozgrywek. Aby znaleźć się w tym prestiżowym gronie, nasze reprezentantki musiały wcześniej przejść przez prawdziwy maraton sportowych wyzwań. I zrobiły to w wielkim stylu! Zostały mistrzyniami powiatu, następnie mistrzyniami rejonu, a w półfinałach wojewódzkich wywalczyły tytuł wicemistrzyń.
To już czwarty rok z rzędu, kiedy nasze zawodniczki rywalizowały z najlepszymi badmintonistkami z całego województwa, a nawet z czołowymi zawodniczkami z Polski. Po zaciętych meczach zakończyły turniej na 8. miejscu, pokazując ogromne serce do walki i znakomitą formę.
Naszą szkołę godnie reprezentowały:
Konstancja Sołtys, Zuzanna Jędrzejewska oraz Patrycja Kałusek.
Gratulacje dla całej drużyny za determinację, sportową klasę i piękną walkę na każdym etapie turnieju!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok