OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA SZTUK PIĘKNYCH

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów oraz uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych

Zapraszamy do udziału w VI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych odbywającym się pod honorowym patronatem Starosty Wodzisławskiego. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się 28 marca w Szkole Podstawowej nr 4 w Pszowie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 marca 2019r. Więcej szczegółów w regulaminie.

 

Darmowe przejazdy pociągami Kolei Śląskich w czasie ferii

Od północy 8/9 lutego do 24 lutego 2019 przejazdy pociągami Kolei Śląskich dla dzieci i młodzieży będą bezpłatne. Do bezpłatnych przejazdów uprawnia ważna legitymacja szkolna szkół podstawowych, gimnazjalnych, branżowych i średnich z obszaru całej Polski. Więcej informacji znajduje się na stronie www.slaskie.pl w zakładce "Kolej na ferie".

Zapraszamy do udziału w konkursie „Spacer po wyobraźni”

spacer2019plakat

 Zapraszamy uczniów gimnazjów i szkół podstawowych do udziału w kolejnej edycji Regionalnego Konkurs Artystycznego „Spacer po wyobraźni”. Konkurs odbędzie się 8 lutego 2019 r. w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do dnia 25 stycznia 2019 r. Szczegóły w regulaminie.

Zebrania z wychowawcami

Zapraszamy 10 grudnia na zebrania z wychowawcami o godz. 17:00 oraz konsultacje z nauczycielami od godz. 17:30 do godz. 18:30.
Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na kiermasz świąteczny od godz. 16:00. Podczas kiermaszu będzie można nabyć przepiękne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.
O godz. 16:30 zapraszamy rodziców na prelekcję: "Rozwój emocjonalny i społeczny w okresie dorastania". Spotkanie poświęcone będzie wyzwaniom i pojawiającym się trudnościom jakim sprostać musi współczesna młodzież. Omówione zostaną sposoby wspierania ucznia i reagowania w sytuacjach trudnych, związanych z realizowaniem zadań rozwojowych okresu dorastania. Prelekcję poprowadzi psycholog szkolny mgr Magdalena Pinecka.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok