ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Powiatowy Konkurs Piosenki Francuskiej

konkurspiosenkifrancuskiej1Trzecia edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Francuskiej odbyła się 3 czerwca 2019 r. w naszej szkole. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Katarzyna Brawańska z IV klasy Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Wodzisławiu Śl. Ludmiła Slian ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śl. zajęła miejsce drugie. Rafał Witek z I klasy Liceum Plastycznego w Wodzisławiu Śl zajął trzecie miejsce. Mateusz Kasperczyk z III klasy Gimnazjum nr 1 zdobył wyróżnienie.
Młodzież grup miedzyoddziałowych kl. I LO i I LP przygotowała słodki poczęstunek. Konkurs zakończył się koncertem standardów muzyki francuskiej na skrzypce i fortepian w wykonaniu artystów: Pani Hanny Rodzoń i ucznia naszej szkoły Rafała Rodzonia. Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Powiat Wodzisławski, a także Wydawnictwo Hachette. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok