ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Moment, kiedy młodość przestaje się kłócić z dojrzałością...

To moment, w którym młodość przestaje kłóciś się z dojrzałością, spontaniczność i zapał z odpowiedzialnością... Tymi słowami Dyrektor Wojciech Komorek rozpoczął uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. J. Tischnera oraz Liceum Plastycznego. Ostatnia lekcja dla maturzystów to wskazówki na dorosłe życie: miejcie ambitne cele, nie bójcie się niepowodzeń, uwierzcie w swoje możliwości i miejscie odwagę podążać za sercem i intuicją. 

Uroczyste wręczenie świadectw odbyło się 26 kwietnia w salach artystycznych w murach naszej szkoły. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymało w tym roku aż 22 absolwentów. Jak co roku, szczególnie wyróżniający się absolwenci otrzymali tytuł i statuetkę PROSPERO.

Artur Markiel został uhonorowany tytułem SUPER PROSPERO za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki oraz rozsławianie dobrego imienia szkoły,

Nikola Antończyk została wyróżniona tytułem Prospero w kategorii Wolontariat.

Dziękujemy naszym absolwentom za te wspólne lata. Gratulujemy wyników w nauce i życzymy powodzenia w odważnym realizowaniu dalszych osobistych celów i ambicji. 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok