ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania - czworo naszych uczniów w kolejnym etapie!

Informujemy, że czworo uczniów "Tischnera" tj. Jakub Wójcicki (IIC), Paulina Adamek (IIA), Natalia Cuber (IA) i Artur Markiel (IIIA) zostało zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. Do pierwszego etapu Olimpiady przystąpiło 4150 uczestników z całej Polski - tym bardziej cieszymy się, że aż tylu uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do drugiego etapu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za pomyślny wynik w etapie wojewódzkim!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok