ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Kolejne sukcesy - tym razem z FIZYKI!

Drużyna II LO w składzie: Zuzanna Grabarz, Artur Markiel oraz Dawid Taszarek, została zakwalifikowana do II etapu 41. Wojewódzkiego Drużynowego Turnieju z Fizyki. I etap turnieju polegał na rozwiązaniu testu z fizyki, a odbył się 6 grudnia 2018 w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Do II etapu, który polega na zaprezentowaniu modelu naukowego, zakwalifikowano 18 z 34 drużyn reprezentujących szkoły średnie województwa śląskiego. Już dziś gratulujemy drużynie oraz opiekunowi - panu Tadeuszowi Winklerowi - i życzymy powodzenia 10 stycznia!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok