ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Maraton Pisania Listów Amnesty International 2018

6 grudnia już po raz piąty w naszej szkole został zorganizowany Maraton Pisania Listów Amnesty International. W tym roku uczestnicy pisali w sprawie obrończyń praw człowieka - kobiet, które walczyły o prawa człowieka, a teraz same potrzebują wsparcia. W naszej szkole napisano w sumie 1105 listów!

Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w okolicach, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Podczas wydarzenia ludzie na całym świecie solidarnie przeciwstawiają się naruszeniom praw człowieka. W Polsce listy pisane były w 848 miejscach. 

Dziękujemy za zaangażowanie!

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok