ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Lomography - kolejne spotkanie za nami

24 października uczniowie Liceum Plastycznego po raz kolejny odwiedzili swoich przyjaciół ze Slezkiego Gimnazjum w Opawie. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego w szkole projektu transgranicznego pt. „Lomography – interesting way of learning". Działanie miało charakter typowo warsztatowy. Partner czeski przygotował wykłady i warsztaty w Slezkim Uniwersytecie w Opawie a tematem przewodnim było światło w fotografii. Niezwykle ciekawe okazały się warsztaty w uczelnianym atelier fotograficznym i pokoju zwanym "camera obscura". Następne spotkanie 12 grudnia!!!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok