ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Najlepsi w powiecie

XX Powiatowy Konkurs Ekologiczny dowiódł, że dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. J. Tischnera dziedzina ekologii praktycznie nie ma tajemnic. Drużyna w składzie: Olimpia Piecha, Olga Pawlak z kl. 2c oraz Artur Markiel z kl. 2a zajęła II miejsce w Powiecie Wodzisławskim (tuż za drużyną ZST i przed drużynami I Liceum Ogólnokształcącego w Wodzisławiu Śląskim).
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Zwieńczeniem konkursu było sadzenie drzew przez samorządowców i przedsiębiorców. W uroczystościach udział wzięli mi.in. pan Starosta Wodzisławski Ireneusz Serwotka i pani wicestarosta Danuta Maćkowska.

 

konkurs eko1

 

konkurs eko2

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok