ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Ogólnopolski konkurs historyczny - konflikty zbrojne po 1945 roku

5 kwietnia 2018 roku w Auli im. K. Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się ogólnopolski konkurs historyczny dotyczący konfliktów zbrojnych po 1945 roku, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły w osobach Karola Więckowskiego i Dawida Taszarka z 2A. Opiekunem naukowym był mgr Marcin Paprotny. W konkursie wzięło udział 140 uczniów. Ponadto w ramach konkursu odbył się wykład na temat Psychologicznych aspektów terroryzmu wygłoszony przez Panią mgr Justynę Łapaj z Zakładu Stosunków Międzynarodowych INPiDz UŚ.

 

DSC 0028sm

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok