ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Kamil mistrzem szpady!

Z dumą informujemy, że nasz uczeń, Kamil Huwer (1 c), członek klubu RMKS Rybnik, zdobył I miejsce indywidualnie oraz I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Śląska Juniorów w szermierce. Zawody miały miejsce 11.03 br. w Domu Sportu w Radlinie. Ale to nie koniec szermierczych sukcesów Kamila – dwa tygodnie później, 24 marca, Kamil wywalczył II miejsce indywidualnie oraz I miejsce drużynowo na Mistrzostwach Śląska Juniorów Młodszych w Siemianowicach Śląskich! Mocny sportowy początek roku to zapowiedź kolejnych dużych szermierczych sukcesów.

 Gratulujemy i będziemy mocno trzymać kciuki!

kamil7549sm

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok