ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Artur LAUREATEM Olimpiady Statystycznej!

Artur Markiel (II a) i Karolina Kubica (III a) zostali zakwalifikowani do ETAPU CENTRALNEGO Olimpiady Statystycznej. W finale Artur znalazł się wśród 10 najlepszych w Polsce, uzyskując tytuł: LAUREATA i Złoty Indeks, umożliwiający podjęcie studiów na wielu uczelniach w Polsce z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.
W tegorocznych zmaganiach uczestniczyło 2600 uczniów. Podczas uroczystej gali z udziałem wiceministra edukacji Macieja Kopcia uhonorowani zostali ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki, tj. 30 najlepszych osób w kraju.

Gratulujemy Arturowi, Karolinie i opiekunowi -  p. Grażynie Tytko.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok