ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Nowe boisko w "Tischnerze"!

25 października, w obecności władz Powiatu Wodzisławskiego, odbyło się w naszej szkole oficjalne otwarcie boiska wielofunkcyjnego. Nasze nowe cudo o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 42,0 m x 22,0 m, składa się z pól do piłki ręcznej, piłki nożnej, kortu tenisowego oraz boiska do siatkówki wraz z piłkochwytami. W ramach inwestycji zainstalowano także oświetlenie boiska, monitoring wizyjny oraz zagospodarowano teren.
Był to dla nas dzień wyjątkowy, na który długo czekaliśmy. Atrakcją uroczystości był mecz nauczyciele kontra uczniowie oraz przygotowany specjalnie na tę okazję 'Koncert Radości” z udziałem utalentowanych uczniów naszej szkoły. Bardzo ucieszyła nas wiadomość dnia: „ W najbliższym czasie przeprowadzony zostanie ogólny remont sali gimnastycznej (!!!) wraz z wyposażeniem trwałym połączony z wykonaniem izolacji i odwodnienia fundamentów budynku, a także wymianą instalacji elektrycznej i instalacji centralnego ogrzewania.
Dziękujemy Władzom Powiatu za tak trafną i potrzebną inwestycję!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok