ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Dziewczyny i chłopcy z naszej szkoły na II miejscach w powiatowych biegach sztafetowych

24 września w Wodzisławiu Śl. odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe, na których sztafeta dziewczyn jak i chłopców zajęła drugie miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego.
Skład dziewczyn: Liliana Nowak, Małgorzata Adamczyk, Katia Skupień, Karolina Szymura, Estera Stużyńska, Nikola Mazgaj, Kinga Olejniczak, Magdalena Durczok, Julia Polak, Patrycja Paczka, Aleksandra Kowalska, Matylda Kołek, Antonina Swoboda, Natalia Tomiczek
Skład chłopców: Wojciech Antończyk, Daniel Durczok, Krzysztof Łukaszek, Radosław Masny, Dawid Nawrocki, Szymon Sitek, Paweł Sobala, Rafał Sowa, Jakub Szóstek

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok